DE SK CZ
01.02.2017

Hledáme lékaře pediatry

Přijmeme lékaře / lékařky s atestací v oboru pediatrie

28.01.2016

Příjmeme lékaře - rehabilitační a fyzikální medicína

Hledáme lékaře s atestací v oboru rehabilitace a fyzikální medicína

Všechny aktuality
Dnes je: 24.02.2020
Kontaktní formulář
>> REFERENCE >> Jana Koristeková

Jana Koristeková


zpět

 

 

 

 

 

 

 

Takže milé kolegyňe, vrelo vám odporúčam spoluprácu s AV-CARE a aj prácu a život vo Švajčiarsku. AV-CARE som veľmi vďačná za pomoc a podporu počas celého procesu hľadania práce a ubytovania vo Švajčiarsku. Za každých okolností som sa mohla na nich spoľahnúť a to všetko spravili bez nároku na sprostretkovateľský poplatok, čo sa v dnešnej dobe vidí len veľmi málo.  
 
Od decembra 2013 pracujem v Berne v domove dôchodcov. Všetci kolegovia a nadriadení boli ku mne od začiatku od prvého Schnupertagu veľmi milý a stále sú. Mala som šťastie a dostala som sa do veľmi dobrého kolektívu. Robota nie je ľahká lebo samozrejme je to veľká zodpovednosť za životy ľudí, ale všetci si tam vašu prácu cenia a nielen finančne je to perfektne ohodnotená práca, ale aj pacienti a kolegovia si vážia vašu prácu.
 
Prvý mesiac mi švajčiarština robila problémy, ale vychádzali mi veľmi v ústrety a všetci so mnou hovorili po nemecky, nemali s tým najmenší problém, tak ako pacienti rovnako aj kolegovia. Teraz už väčšine rozumiem, ale samozrejme sa musím stále učiť. No čo sa týka dokumentácie, tak to je samozrejme všetko po nemecky o to je to ľahšie.
 
Veľa ľudí mi hovorilo, že je tu problém nájsť ubytovanie, hlavne pre cudzincov, ale my s priateľom sme s tým nemali absolútne žiadny problém. Našli sme si na internete krásny malý bytík a hlavne cenovo prístupný a neďaleko našej práce.  
  
Švajčiarsko ma očarilo nielen krásou prírody ale aj ľudia ktorí tu žijú. Vôbec neľutujem tento obrovský krok v mojom živote a všetkým naozaj odporúčam zmeniť svoj život k lepšiemu. Veľa šťastia kolegyňe. :)
 
Janka Koristeková

 


zpět